Nogometni klub GOŠK održao je večeras Izbornu skupštinu na kojoj su članovi jednoglasno usvojili izvještaje o radu i poslovanju kluba za protekli mandatni period, ali i izabrali novo rukovodstvo koje će voditi klub u narednim godinama.
Izvještaje su članovima Skupštine predstavili predsjednik kluba Lujo Ilić i predsjednik Upravnog odbora Donko Jović, nakon čega su oni jednoglasno usvojeni.
Na sjednici je potvrđen i novi sastav upravljačkih tijela kluba.
Za predsjednika Skupštine izabran je Nikola Pehar, dok će funkciju potpredsjednika obavljati Nikola Sušak.
Povjerenje članova Skupštine za novi mandat na čelu GOŠK-a ponovo je dobio Lujo Ilić. Za prvog potpredsjednika kluba imenovan je Dalibor Šimović, dok će drugi potpredsjednik biti Darko Matić.
Na funkciji predsjednika Upravnog odbora ostaje Donko Jović, a novi sastav Upravnog odbora čine Andrija Jurković, Anđelka Jurković, Ivan Ilić, Damir Bebek, Marica Jovanović, Tomo Šimović, Tomo Šišović, Zoran Prskalo, Ilija Jurković, Mario Marjanović, Robert Šiljeg i Josip Petrović.
Izabrani su i članovi Nadzornog odbora. Za predsjednika je imenovan Andrija Buhovac, dok su članovi Milenko Jurković i Pero Jurić.
Novo rukovodstvo istaklo je kako će u narednom mandatnom periodu prioritet biti daljnji razvoj infrastrukture stadiona, unapređenje rada omladinske škole, ostvarivanje što boljih sportskih rezultata te nastavak stabilnog i održivog razvoja kluba.
Predsjednik GOŠK-a Lujo Ilić zahvalio je na ukazanom povjerenju te poručio da klub želi nastaviti graditi uspješnu sportsku priču.
“Naš klub dolazi iz malog mjesta, ali je izuzetno velik po svojoj tradiciji, ljudima i ambicijama. Nastavit ćemo zajedno graditi još uspješniji GOŠK i stvarati uslove za nove sportske uspjehe”, poručio je Ilić.


