• O nama
  • Marketing
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Partneri
SPORT bez cenzure
  • Aktuelno
  • Fudbal
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Kup BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Košarka
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • ABA liga
    • Euroliga
    • NBA
    • Ostalo
  • Rukomet
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Odbojka
    • Atletika
    • Zimski sportovi
    • Borilački sportovi
    • Vodeni sportovi
    • Ostalo
  • Kolumna
  • Forum
Čitanje: Nemile scene u Novom Sadu: Firmaši napali Grobare šipkama i sjekirama
Podijeli
SPORT bez cenzureSPORT bez cenzure
Search
  • Aktuelno
  • Fudbal
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Kup BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Košarka
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • ABA liga
    • Euroliga
    • NBA
    • Ostalo
  • Rukomet
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Odbojka
    • Atletika
    • Zimski sportovi
    • Borilački sportovi
    • Vodeni sportovi
    • Ostalo
  • Kolumna
  • Forum
Zaprati nas
© Sport Bez Centure 2024
Home » Blog » Nemile scene u Novom Sadu: Firmaši napali Grobare šipkama i sjekirama
FudbalIno lige

Nemile scene u Novom Sadu: Firmaši napali Grobare šipkama i sjekirama

prije 2 godine
Podijeli
1 min čitanja

Fudbaleri Partizana večeras od 19 sati u Novom Sadu protiv Mladosti GAT igraju šesnaestinu finala Kupa Srbije, a ovaj meč je imao i svoju “predigru”.

Kako prenosi “192_rs” na društvenim mrežama, Grobari, navijači Partizana, napadnuti su sinoć od dijela navijačke grupe Firmaši.

- Marketing -
Ad image

U incidentu su navodno korištene sjekire i šipke, a policija trenutno intenzivno traga za osumnjičenima sa obje strane.-

U ulici Stevana Divnina Babe na Detelinari u Novom Sadu, otprilike u 21.30 sati došlo je do sukoba između navijača. Prema riječima komšija grupa navijača Vojvodine napala je okupljene navijače Partizana koristeći metalne šipke i navodno sjekire. Pored fizičkog sukoba, navijači su oskrnavili i grafite u tom dijelu grada kod dječijeg igrališta..

Ubrzo nakon incidenta, na mjesto događaja stigle su brojne policijske patrole, koje tragaju za napadačima, ali i za napadnutima, koji su se udaljili prije dolaska policije. Građani su uznemireni zbog događaja i zabrinuti za svoju sigurnost. Istraga je u toku, a policija intenzivno radi na utvrđivanju svih okolnosti ovog napada – piše u objavi na Instagram nalogu “192_rs”.

- Marketing -
Ad image

TAGOVI:topvijest
Podijeli članak
Facebook X Copy Link Print
Prethodni članak Najveća nada Hajduka potpisuje profesionalni ugovor i ostaje u Splitu
Naredni članak Lijep gest navijača Čelika: Klubu obezbijedili dvostrani elektronski semafor

Ostanimo povezani

FacebookLike
XFollow
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow
LinkedInFollow

Posljednje objavljeno

Pogledajte sva potvrđena pojačanja u Premijer ligi ovo ljeto
Čelik
Iskusni srbijanski stručnjak na korak od novog posla nakon odlaska iz Novog Pazara
Fudbal
Tko osvaja Svjetsko prvenstvo?
Fudbal
SAD bez pobjede nad Europljanima već četiri godine
Fudbal
SPORT bez cenzureSPORT bez cenzure
Zaprati nas
© 2025 | Sport Bez Cenzure | Sva prava pridržana.
  • O nama
  • Marketing
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Partneri