• O nama
  • Marketing
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Partneri
SPORT bez cenzure
  • Aktuelno
  • Fudbal
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Kup BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Košarka
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • ABA liga
    • Euroliga
    • NBA
    • Ostalo
  • Rukomet
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Odbojka
    • Atletika
    • Zimski sportovi
    • Borilački sportovi
    • Vodeni sportovi
    • Ostalo
  • Kolumna
  • Forum
Čitanje: Pep nakon debakla u Norveškoj: “Osjećaj je da sve ide pogrešno”
Podijeli
SPORT bez cenzureSPORT bez cenzure
Search
  • Aktuelno
  • Fudbal
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Kup BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Košarka
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • ABA liga
    • Euroliga
    • NBA
    • Ostalo
  • Rukomet
    • Reprezentacija
    • Premijer liga BiH
    • Prva liga FBiH
    • Ino lige
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Odbojka
    • Atletika
    • Zimski sportovi
    • Borilački sportovi
    • Vodeni sportovi
    • Ostalo
  • Kolumna
  • Forum
Zaprati nas
© Sport Bez Centure 2024
Home » Blog » Pep nakon debakla u Norveškoj: “Osjećaj je da sve ide pogrešno”
FudbalLiga prvaka

Pep nakon debakla u Norveškoj: “Osjećaj je da sve ide pogrešno”

prije 5 mjeseci
Podijeli
2 min čitanja

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola priznao je da njegova ekipa prolazi kroz težak period, ističući kako od početka nove godine gotovo sve ide protiv njegovog tima. Nakon šokantnog poraza u Ligi prvaka od Bodo/Glimta, Španac je poručio da je promjena dinamike neophodna i to u najkraćem roku.

City je u Norveškoj nastupio oslabljen brojnim izostancima, a dodatni udarac stigao je crvenim kartonom Rodrija. Ipak, Guardiola je naglasio da protivnika nije potcijenio, podsjetivši da je Bodo/Glimt prošle sezone stigao do polufinala Evropske lige.

- Marketing -
Ad image

Prema njegovim riječima, ekipi trenutno nedostaje kontinuitet, posebno u segmentima gdje su odsutni ključni igrači. Guardiola je opisao momčad kao pomalo krhku, slično kao u određenim fazama prošle sezone, ali je istakao borbenost igrača koji su, uprkos igraču manje, pokazali karakter i podigli nivo igre.

Rezultati od početka godine, kako u Premier ligi tako i u Evropi, nisu na zadovoljavajućem nivou, što se dodatno odrazilo i na šampionske ambicije u domaćem prvenstvu. City je bez pobjede u četiri uzastopna ligaška susreta, uključujući bolan poraz u gradskom derbiju protiv Manchester Uniteda.

Situacija u Ligi prvaka dodatno je zakomplikovana, jer će City u posljednjem kolu ligaške faze protiv Galatasaraya odlučivati o plasmanu među 16 najboljih. Guardiola je poručio da njegova ekipa mora gledati naprijed, fokusirati se na predstojeći duel s Wolvesima, a zatim i na evropski izazov koji slijedi.

- Marketing -
Ad image

Piše: Mustafa Šehić

TAGOVI:izdvojeno
Podijeli članak
Facebook X Copy Link Print
Prethodni članak Edin Džeko odbio velikodušnu ponudu iz Azije
Naredni članak Triple-double Nurkića srušio Minnesotu u dramatičnom meču

Ostanimo povezani

FacebookLike
XFollow
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow
LinkedInFollow

Posljednje objavljeno

SportBC saznaje: Premijer liga BiH dobija novog člana, BSK pred historijskim uspjehom
Fudbal
Novi problem za Zmajeve: Đerđa ostao bez još jednog važnog igrača pred Tursku
Košarka
Pogledajte sva potvrđena pojačanja u Premijer ligi ovo ljeto
Čelik
Iskusni srbijanski stručnjak na korak od novog posla nakon odlaska iz Novog Pazara
Fudbal
SPORT bez cenzureSPORT bez cenzure
Zaprati nas
© 2025 | Sport Bez Cenzure | Sva prava pridržana.
  • O nama
  • Marketing
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
  • Partneri