Iskusni golman Filip Erić neće nastaviti saradnju sa FK Sloga Meridian nakon dvije provedene sezone u Doboju.
Erić je tokom boravka u dresu Sloge upisao 54 nastupa, a prema navodima Sportskog žurnala, karijeru bi mogao nastaviti u Srbiji.
Iako je za njegove usluge interes pokazao i NK Čelik iz Zenice, sve su veće šanse da se popularni Efi vrati u svoj rodni grad. Loznica navodno želi ponovo angažovati iskusnog čuvara mreže i vidi ga kao važan dio ekipe u borbi za plasman u Superligu Srbije.
– Još uvijek nisam donio konačnu odluku. Trenutno sam na odmoru i želim da se dobro odmorim prije nego što odlučim o narednom koraku. Postoje određene ponude i dovoljno vremena da sve pažljivo razmotrim. Slogi želim mnogo sreće i uspjeha u ostvarivanju klupskih ciljeva – izjavio je Erić.
Pored Loznice, interes za iskusnog golmana pokazala je i Mačva iz Šapca.
Tokom svoje karijere Erić je branio za Slobodu, Zvijezdu 09, Željezničar, Drinu, Rad, Voždovac i druge klubove.


