Nakon završetka prošle sezone, u Bratstvu iz Gračanice već aktivno rade na pripremama za narednu takmičarsku godinu, a jedna od ključnih tema je izbor novog šefa stručnog štaba.
Kako saznaje SportBC, čelnici gračaničkog kluba danas su kontaktirali Dalibora Ignjića te izrazili želju da upravo on preuzme vođenje ekipe u narednoj sezoni.
Ignjić je dobro poznato ime u bh. fudbalu, a svojim dosadašnjim radom stekao je reputaciju stručnjaka koji odlično poznaje prilike na domaćoj sceni. Njegovo eventualno imenovanje predstavljalo bi značajan potez za Bratstvo, koje želi napraviti kvalitetan temelj za narednu sezonu.
Prema informacijama do kojih je došao naš portal, prvi kontakti između dvije strane su ostvareni, dok za sada nije poznato koliko su blizu konačnom dogovoru.
U Gračanici očigledno ne žele gubiti vrijeme kada je riječ o planiranju naredne sezone, a angažman Ignjića bio bi jasan pokazatelj ambicija kluba u predstojećem prvenstvu.
Više informacija o ovoj temi očekuje se u narednim danima.


