Fudbalski klub Željezničar je ostao bez direktora, jer je Haris Slato podnio ostavku na to mjesto.Kako saznaje “Klix“, on je podnio neopozivu ostavku.
Slato je u februaru na poziciji direktora naslijedio Amiru Bajrović Uzunović, koja je na ovoj funkciji bila nekoliko godina.“Za mene je ovo ogromna čast, ali i još veća odgovornost. Preuzimam ovu funkciju u teškom i izazovnom trenutku.
Potpuno sam svjestan situacije u kojoj se nalazimo, rezultatske krize, razočaranja i apatije koja se osjeti. Ali isto tako sam uvjeren da iz ove krize možemo izaći jači nego ikada” – izjavio je Slato tada prilikom preuzimanja funkcije.
Ostaje da se vidi ko će u narednom periodu doći na njegovo mjesto.

