Fudbaler Sarajeva Andreja Ristić na meti je Čelika i Sloge Meridian, nezvanično saznaje MeridianSportBH.
Andreja Ristić kako stvari stoje ni naredne sezone neće nositi dres Sarajeva, ali čini se da neće morati da brine za novu sredinu.
Kako nezvanično saznajemo on je na meti dva bh. premijerligaša i to Čelika i Sloge Meridian. Uz to postoje i određena interesovanja iz inostranstva i to iz Slovenije i Švedske.
Ristić je u polusezoni za nama odigrao 10 utakimica za Javor, a prije nego što je otišao na pozajmicu u Srbiju u prošloj sezoni je za Bordo tim nastupio u četiri utakmice Premijer lige BiH i u jednoj u Kupu BiH.
Ristić je u Sarajevo stigao u ljeto 2024. godine iz Radničkog iz Kragujevca čiju fudbalsku školu je prošao, a u karijeri je još bio član i Radničkog iz Pirota. Jedno vrijeme je igrao u Prvu ligu Federacije BiH jer je na dvojnu registraciju nosio dres Radnika iz Hadžića.


