Povodom dobijanja licence NK Čelik na Prvostepenoj komisiji N/FSBiH za učešće u narednoj sezoni Premijer lige BiH, kontaktirali smo generalnog direktora kluba s Bilinog polja Roberta Jonjića.

Jonjić je za Sport bez cenzure izjavio:
”Posebno je zadovoljstvo što smo nakon toliko vremena dobili licencu na prvostepenom nivou odlučivanja. Još jedna je to potvrda da se klub izdignuo iz blata u kojem se nalazio više od dvije decenije.
Čestitam kolegama u administraciji, a posebno Vildani Durić i Belminu Neziću, koji su dali veliki doprinos ovom procesu.
Nastavit ćemo u administraciji graditi klub koji je sinonim za profesionalnost, tačnost i besprijekornost. Po tome NK Čelik mora biti prepoznatljiv i predstavljati primjer odgovornog i uređenog poslovanja!”
Stručni štab zakazao je prozivku prvog tima u četvrtak na Bilinom polju, kada će Čelik zvanično započeti pripreme za povratničku sezonu u Premijer ligi BiH.


