Iskusni veznjak Adnan Pandžić karijeru nastavlja u dresu Bosne iz Visokog, koja je njegovim dolaskom dobila veliko pojačanje u borbi za plasman u Prvu ligu FBiH.
Nakon dvije sezone provedene u Bratstvu iz Gračanice, 29-godišnji veznjak odlučio se vratiti u svoj rodni grad i pomoći Bosni u ostvarenju visokih ambicija u Drugoj ligi FBiH – Centar.
Iz Bosne su Pandžića predstavili na kreativan i duhovit način, aludirajući na “vrelu atmosferu” koju je izazvao njegov potpis.
“UPOZORENJE ZA GRAĐANE: Ne izlazite napolje! Danas je u Visokom izmjereno 30 stepeni Celzija, ali je na stadionu Luke temperatura premašila 50 stepeni. Razlog je dolazak Adnana Pandžića, koji je svojim potpisom za NK Bosna dodatno zagrijao atmosferu. Ovaj ‘toplotni val’ uspjeli su izdržati samo šef stručnog štaba Eldin Dedić i sportski direktor Faruk Ihtijarević, koji su uspješno priveli transfer kraju. Adnane, dobro došao kući!”, poručili su iz visočkog kluba.
Pandžić iza sebe ima bogato iskustvo u Prvoj ligi FBiH, gdje je upisao čak 207 nastupa. Tokom karijere nosio je dresove Bratstva, Sim Baua, Jedinstva, Goražda i Travnika, a sada će svojim iskustvom pokušati pomoći Bosni da ostvari povratak u viši rang takmičenja.


